cestovná kancelária Saffari

Úvod

O nás

Kontakt


MORE s dušou, ĽUDIA so srdcom, PRÍBEHY s vášňou ... to je grécky ostrov THASSOS.

návrat k moru, návrat k ľuďom návrat k sebe. návrat tam, kam patríte.

Sledujte naše ponuky na facebookucksaffari-03  

 CESTUJETE S NAMI NA THASSOS UŽ 33 ROKOV ! … ĎAKUJEME
CK SAFFARI je jediná CK na Slovensku, ktorá ponúka destináciu ostrov Thassos od roku 1994 letecky charterovou dopravou nepretržite. Na Thassose sme doma a naši klienti to vedia oceniť. 
Špecializujeme sa na ostrov Thassos od roku 1994 a pribúda čoraz viac našich klientov, ktorí sa z „turistov“ menia na „domorodcov“ a navštevujú ostrov už po niekoľkýkrát.
Saffari je cestovná kancelária s kompletnými outgoingovými, incomingovými službami, ponúka Vám všetky prednosti cestovnej kancelárie, ktorá pozná želania svojich klientov a pristupuje k nim flexibilným a osobným spôsobom, ponúkajúc od tradičných až po komplexné služby cestovného ruch  od roku 1991.  
Vzhľadom na mnohoročné skúsenosti sa prikláňame k “SLOW” turizmu. Je to o spomalenie tempa v cestovnom ruchu a záruku znovuobjavovania seba samého. To je synonymom pre hlbšie skúsenosti, lepšie kultúrne porozumenie a poznanie. Slow cestovný ruch znamená prechod tempom. Na nasledovných stránkach Vám predkladáme naše produkty v ktorých nájdete návrhy programov ponúkajúcich možnosti na „objavovanie“. Pri realizácii Vašich predstáv a želaní sme Vám radi k dispozícii.  
Pre firmy: Vieme, aké je v obchodnom živote dôležité zanechať dobrý dojem a príjemný pocit po absolvovaní firemnej akcie. Darujte partnerom nevšedný zážitok, ktorý Vašu firmu odlíši od konkurencie! 
Viac na info@saffari.sk  thassos@saffari.sk  austria@saffari.sk 
NAŠE MOTTO: 
NÁVRAT K MORU,NÁVRAT K ĽUĎOM, NÁVRAT K SEBE, NÁVRAT TAM, KAM PATRÍTE.

saffari, cestovná kancelária

 

Komplexné cestovné poistenie Europska cestovná poisťovňa 

  Nestihli ste zľavu? Kúpte si EGOCARD a máte garanciu - 15%